021-88680596

     

info@alphaclass.ir

icon time doreha

 یکشنبه ها

22:30 الی 19:30

icon pay doreha

 قیمت

1.200.000 تومان

کلاس آنلاین گسسته دوازدهم جامع کنکور

آنچه در این دوره یاد خواهید گرفت:
icon checkbox  تمرکز بر روشها تست زنی در متلثات
 
icon checkbox  تمرکز بر روشها تست زنی در متلثات
 
icon checkbox  تمرکز بر روشها تست زنی در متلثات
 
icon checkbox  تمرکز بر روشها تست زنی در متلثاتتمرکز بر روشها تست زنی در متلثات
 
icon checkbox  تمرکز بر روشها تست زنی در متلثات
 

استاد مربوطه

مهدی ناظمی

استاد مهدی ناظمی

فارغ التحصیل مهندسی مکانیک و مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی امیر کبیر و MBA دانشگاه تهران

مسئول درس هندسه و گسسته واحد آزمون کانون فرهنگی آموزش (سال ۹۱ تا ۹۶)

کتابها:ناظر علمی هندسه ۱،۲،۳ آبی قلم چی

توضیحات تکمیلی

گسسته یکی از مباحث سخت و پیچیده رشته ریاضی است. تعداد سوالات قابل توجهی نیز در کنکور به خود اختصاص میدهد، با توجه با زمان محدود کنکوری ها و همچنین یادگیری دروس دوازدهم در کنار دروس پایه، شرکت در کلاس آنلاین گسسته میتواند بسیار کمک کننده باشد.

 

برترین کلاس آنلاین گسسته دوازدهم جامع کنکور 1400:

کلاس آنلاین گسسته به شما کنکوری ها و دوازدهمی های کمک میکند، که بدون اتلاف وقت اضافی برای شرکت در کلاس های حضوری این درس را به خوبی و به کمک بهترین استاد کنکور گسسته آموزش ببینید و خیال شما از مبحث گسسته کنکور راحت شود.

شرکت در کلاس آنلاین گسسته این امکان را میدهد که تمامی دانش آموزان می توانند شرایط برابر آموزشی را تجربه کنند و با نکته و تست گسسته کنکور به خوبی آشنا شوند. در واقع کلاس های آنلاین این بستر را فراهم می آورد که رقابت کنکور برای همه افراد که دارای شرایط و نحوه آموزشی یکسان هستند برگزار شود. شما با شرکت در این کلاس ها میتوانید با بهترین استاد کنکور گسسته ارتباط داشته باشید و تمامی سوالات خود را از او بپرسید و تعداد زیادی نکته و تست گسسته را آموزش ببینید. همچنین با خرید دوره جامع گسسته کنکور؛ که برای شما ساعت ها آموزش گسسته آماده کرده است، میتوانید توضیحات استاد را بار ها برای خود تکرار کنید و بدون محدودیت به ساعات شبانه روز، بهترین استاد کنکور گسسته  را در اختیار داشته باشید.

با دریافت دوره های جامع کنکور 1400 ریاضی، دانش آموز ریاضی می تواند  با خیال راحت به خواندن دروس خود برای کنکور 1400 بپردازد.

دوره های جامع کنکور 1400 ریاضی کمک می کند به تمامی دانش آموزان در هرکجای کشور، تا بتوانند کنکور خود را به راحتی پشت سر گذارند و نگرانی برای آینده خود نداشته باشند زیرا با این دوره جامع میتوانید در رقابت کنکور موفق شوید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید