021-86127028

     

info@alphaclass.ir

کلاس آنلاین با کلاس حضوری

در دهه های اخیر، با افزایش و همه گیری دسترسی به اینترنت و بهره گیری از مزایای همه گیر آن، بسیاری از تعاملات گذشته از راه دور و از طریق آنلاین صورت می پذیرد. آموزش نیز به عنوان یک نیاز دائمی و همیشگی بشر از این قاعده مستثنی نیست. حتی می توان گفت در این حوزه رشد چشم گیرتری نسبت به سایر بخش ها داشته است. در ادامه قصد داریم به تفاوت کلاس های آنلاین و کلاس های حضوری بپردازیم.

 

 

تفاوت کلاس آنلاین با حضوری

 

1- در هر کجای کره زمین باشید، فقط کافیست به اینترنت دسترسی داشته باشید!

یک دلیل مهم و حیاتی که سبب رشد کلاس های آنلاین در سال های اخیر شده است، عدم نیاز به مراجعه حضوری مدرس و دانش آموز به آموزشگاه است.

 

2- اگر غایب بودید، کلاس را از دست ندهید!

در کلاس های حضوری اگر به هر دلیلی نتوانیم به موقع خود را به کلاس برسانید، باید آن جلسه را از دست رفته بدانید. ولی در کلاس های آنلاین این قابلیت خوب وجود دارد که هر زمان خواستید بتوانید با مشاهده ی ویدئوهای آن جلسه غیبت خود را جبران کنید و در واقع چیزی را از دست ندهید. حتی در صورت نیاز به رفع اشکالات خود در اولین زمان نسبت به رفع آنها از طریق پرسش و پاسخ آنلاین، تمامی مطالب آن جلسه را یاد بگیرید.

 

3- تاثیر رسانه های آموزش مجازی را دست کم نگیرید.

قبلا در کلاس های حضوری تنها ابزار مدرس، یک تخته سیاه و گچ بود. امروزه با پیشرفت های تکنولوژی کلاس های آنلاین این امکان را در اختیار مدرس قرار میدهد تا با انواع ابزارها چون تصاویر گرافیکی، ویدئو و فایل های صوتی در بسترهای مختلف و اپلیکیشن های گوناگون مطالب را هرچه بهتر و جامع تر ارائه دهند.

 

4- با انتخاب درست کلاس آنلاین بهره وری از زمان را تا 60% بهبود بخشید!

عدم نیاز به مراجعه به محل فیزیکی آموزشگاه، هم شما را از ترافیک نجات می دهد و هم استادتان را، به علاوه عدم نیاز به جزوه نویسی دستی، وجود موارد و مختصرسازی، جمع بندی ها و غیره در استفاده بهتر از زمان مخصوصا برای دانش آموزان سال آخر که کنکور را در پیش دارند، بسیار کمک کننده خواهد بود.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید