021-86127028

     

info@alphaclass.ir

کلاس آنلاین کنکور 1400

ابزارهای تعاملی و سطح توسعه یافته کلاس آنلاین کنکور سبب شده است تا افراد برای کنکور 1400 این روش را کاملاً هوشمندانه در نظر بگیرند. مشخص است که سطح یادگیری در کلاس آنلاین با تمرکز بیشتر و کاهش زمان هزینه اضافی سبب شده تا دانش آموزان در این فضا قدم بردارند.کنکور 1400 نزدیک است! چقدر کلاس آنلاین کنکور 1400 را می شناسید و به آن اعتماد دارید؟ کنکور نبردی سخت اما شیرین و سرنوشت ساز! شما برای قبولی در کنکور 1400 چه تصمیمی گرفته اید؟ مطالعه برای قبولی در کنکور نقش مهمی دارد اما همه راه نیست! نیاز است شرایطی فراهم شود تا افراد بتوانند به واسطه آن جمع بندی دقیق و زمان بندی مناسبی داشته باشند. از چند سال گذشته تا به امروزه روش های غیر حضوری برای کلاس کنکور وجود دارد که سطح یادگیری و بازدهی در این مسیر تا ده برابر کلاس های حضوری است. حتماً می پرسید چگونه؟ با ما همراه باشید.

کنکور آنلاین

چرا کلاس آنلاین کنکور 1400


کنکور 1400 را آسانتر از قبل پشت سر بگذار! در ابتدای مقاله قصد داریم در مورد اینکه به چه کلاس هایی آنلاین گفته می شود صحبت کنیم. یک کلاس آنلاین کنکور به کلاسی گفته می شود که بر اساس ابزارهای دیجیتالی و استفاده از پنل راه دور شکل می گیرد. در این کلاس ها شرایط مانند کلاس درس است. یعنی شما با اساتید خبره رشته تحصیلی مورد نظر خود در ارتباط هستید. آموزش و سرفصل ها بر اساس موقعیت دقیقی بررسی می شود اما تفاوت این است که دیگر برای آموزش نیازی نیست از منزل خود خارج شوید. این یعنی تمرکز 100 درصد بر روی درس و شکست سد بزرگ کنکور 1400!
کلاس آنلاین کنکور 1400 به شما این امکان را می دهد که هزینه های رفت و آمد را صفر کنید و از نظر زمانی نیز موقعیت بهتری داشته باشید. برای کلاس آنلاین کنکور 1400 نیاز است که یک دستگاه پخش آنلاین داشته باشید که می تواند تلفن همراه، لپ تاپ یا تبلت باشد.


کلاس آنلاینکلاس آنلاین کنکور

نکات طلایی در مورد کنکور 1400

مشاوره برای کنکور 1400 را جدی بگیرید. پس از پایان دوره متوسطه تب کنکور آغاز می شود. افراد به مرور متوجه می شوند که پروژه ای بسیار پیچیده پیش روی دارند و باید آن را جدی بگیرند. در نظر بگیرید که برای انتخاب کلاس کنکور چه به صورت حضوری و چه در قالب کلاس آنلاین کنکور 1400 باید هدف شما مشخص باشد. منابعی که نیاز به مطالعه و بازبینی است بررسی شود. بسته های کمک آموزشی در نظر گرفته شود و انتخاب همه این موارد نیاز به مشاوره دارد.


مشاوره برای کنکور 1400 باید چه مباحثی را در بر بگیرد؟

بهتر است مشاوره همیشگی داشته باشید. یعنی مشاوره نباید برای یک روز و یک هفته و یک ماه باشد بهتر است مشاوره یک مسیر آهسته و پیوسته را در نظر بگیرد. مشاوره می بایست پیگیر و مصمم باشد. در واقع مشاور قرار است از خانواده شما هم دلسوزتر باشد. مشاوره می بایست الهام بخش باشد. بسیار مهم است که منبع انگیزه افراد از فضای مشاوره در نظر گرفته شود و روحیات دانش آموزان سنجیده شود.
مشاوره آنلاین کنکور 1400 یکی از روش های بسیار ارزشمند محسوب می شود به طوری که همیشه در دسترس شما بوده و شامل یک نکته بسیار مهم می شود! بله درست حدس زدید، مشاور کنکور باید از جدیدترین تغییرات کنکور اطلاعات دقیقی داشته باشد. این موضوع اهمیت زیادی دارد. شما به عنوان دانش آموز نیاز است تنها بر روی درس خود تمرکز داشته باشید و این وظیفه مشاور است که از شرایط کنکور و نحوه برگزاری آزمون و ... اطلاعات دقیقی داشته باشد. موضوعی که بسیار مطرح است اینکه مشاوره در فضایی صورت می گیرد که تخصص در آن جریان داشته باشد. پروسه های رقابتی اغلب مربوط به یک دوره نیستند. حامی شما در فضای تحصیلی باید دغدغه ها را شناسایی کند. هزینه مشاوره های آنلاین به نسبت روش های حضوری بسیار کمتر است و راه های ارتباطی نیز بسیار در دسترس تر قرار می گیرد.
در صورتی که همه پارامترهای مهم تحصیلی رعایت شود درس خواندن بسیار آسان است. کلاس آنلاین کنکور 1400 این روزها با اعتبارات ارزشمندتری پا به میدان گذاشته است به طوری که دانش آموز می تواند سدهای کنکور را هموارتر نماید. یک سری مطالعات بی ثمر و یادگیری های بی منظم به حداقل می رسد. نقاط قوت و ضعف دانش آموز به واسطه کلاس آنلاین کنکور فراهم می شود.
مشاور به شما روش دقیق ثبت نام در کنکور 1400 را اعلام می کند به این ترتیب دیگر نگرانی از بابت تحصیل نخواهید داشت.

کلاس کنکور آنلاین

مشاوره برای کنکور 1400

مزایا و معایب کلاس آنلاین کنکور

امتیازاتی که کلاس آنلاین کنکور در اختیار شما میگذارد بسیار بیشتر از معایب آن است. کلاس آنلاین کنکور سبب شد تا ارزش وقت مشخص شود. با استفاده از کلاس آنلاین کنکور دیگر خستگی ناشی از پشت سر گذاشتن ترافیک را نخواهید داشت. کلاس آنلاین کنکور به شما این کمک را می کند که در وقت و هزینه خود صرفه جویی داشته باشید. همینطور می توانید مشکلات درسی خود را در لحظه برطرف سازید. در کلاس آنلاین کنکور بعد مکان اهمیتی ندارد و شما در هر مکانی اجازه استفاده دارید. برخی از افراد هزینه زیاد اینترنت برای شرکت در کلاس آنلاین کنکور را مثال می زنند این در حالی است که شما برای رفت و آمد چند برابر هزینه در نظر خواهید گرفت که رقم زیادی است.
دریافت عمقی مطالب در کلاس آنلاین کنکور با توجه به ساده سازی که صورت می گیرد بسیار ارزشمند است. مشخص است که تسلط بر مفاهیم چه در کلاس حضوری و چه در کلاس آنلاین بستگی به تکرار و تمرین خودتان دارد. کلاس آنلاین کنکور 1400 بهترین گزینه برای مرور و جمع بندی مفاهیم درسی است و برای ماه های آخر یک برگ برنده محسوب می شود.
یک سری بسته های آموزش آماده نیز برای فروش وجود دارد که هم از نظر هزینه بسیار مناسب است و هم شرایط بازبینی در طولانی مدت را دارد به این ترتیب دانش آموز به واسطه زمان و برنامه ریزی که از مشاور خود دریافت می کند می تواند از این بسته ها استفاده نماید. خوشبختانه بسته های آموزشی کنکور 1400 هم از نظر کیفیت صدا در شرایط خوبی هستند و هم به واسطه طرح درسی قوی که دارند با سطح آگاهی همه دانش آموزان سازگار است. مطالب در حالت مقدماتی و پیشرفته دسته بندی شده است و سطح یادگیری برای این بخش بسیار گسترده تر خواهد بود و می تواند قابل قبول به نظر برسد.


هدف از کلاس آنلاین کنکور 1400

تغییرات در دنیا امروز به خصوص در فضای تکنولوژی امری اجتناب ناپذیر است. این موضوع سبب شده تا عده ای در برابر کلاس آنلاین کنکور مقاومت داشته باشند. در دوره های گذشته شرایط پرسش و پاسخ در کلاس آنلاین کنکور دیده نمی شود، دانش آموز ارتباط مستقیمی به صدای معلم خود نداشت و در نهایت عدم آزادی زبانی برای وی دیده می شود. امروزه هدف اصلی از طراحی کلاس آنلاین کنکور رفع ایرادات گذشته است به طوری که دانش آموز می تواند سوالات خود را در ززمان و موقعیت مناسب با اساتید در میان بگذارد.
کلاس های کنکور حضوری بسیار گران هستند و بسیاری از دانش آموزان از نظر مالی نمی توانند از پس هزینه های سنگین کنکور برآیند به این ترتیب یکی از اهداف بسیار مهمی که برای کلاس آنلاین کنکور مطرح است به حداقل رساندن هزینه یادگیری است. تجربه نشان داده است که هزینه کلی شرکت در کلاس آنلاین نصف هزینه کلاس های حضوری است.
هدف دیگر از کلاس آنلاین کنکور 1400 مقایسه کیفیت است! بله شما می توانید مقایسه کنید و بعد انتخاب کنید چیزی که در کلاس های حضوری وجود ندارد! اغلب دوره های آموزش راه دور برای حداقل یک جلسه رایگان هستند مشخص می سازد که دانش آموز می توانند مقایسه لازم در خصوص کیفیت مورد نیاز خود را داشته باشد. این در حالی است که در کلاس های حضوری دانش آموز باید به یک استاد و یک طرح درس بسنده نماید.
هدف دیگر از برگزاری کلاس آنلاین کنکور در سال 1400 یافتن اساتید خوب است! یافتن اساتید خوب کار ساده ای نیست به خصوص اگر بخواهید از دیگران در این زمینه سوال کنید هر شخص سلیقه خودش را دارد. اما در کلاس آنلاین کنکور می توانید به سادگی نوع طرح درس بسیاری از اساتید را مورد بررسی قرار دهید و بر اساس رزومه درخشان اساتید اطلاعاتی در نظر داشته باشید.
از مهمترین اهدافی که برای کلاس آنلاین کنکور دیده می شود حذف محدودیت جغرافیایی به خصوص برای شهرستانی های عزیز است. امکان رفت و آمد به کلان شهر برای شرکت در کلاس های حضوری هم بسیار دشوار است و هم بسیار هزینه در بر دارد. این موضوع واقعاً معرکه است! شما به واسطه کلاس آنلاین کنکور می توانید در هر شهر و منطقه ای که هستید از مجرب ترین اساتید کمک بگیرید!

در کلاس آنلاین کنکور 1400 چه می گذرد؟

حقیقت این است که شما وارد یک دنیای یادگیری مختصر و مفید می شوید! این موضوع در ابتدا جالب به نظر نمی رسد اما قطعاً روش پیروزی شما همین است. کلاس آنلاین کنکور به نسبت کلاس های حضوری از حواشی کمتری برخوردار است و در قالب فشرده در نظر گرفته می شود. مدرس ها سعی می کنند طرح درس مناسبی در نظر بگیرند به این ترتیب مشخص است که یادگیری اصول واقعی تری پیدا می کند.
خدمات کلاس آنلاین کنکور 1400 شامل استفاده از ابزارهای طراحی و توسعه است به طوری که یادگیری به بیشترین حد ممکن می رسد. تمامی مباحث تصویرسازی می شود و مشخص است که سطح طراحی نیز مشخص خواهد شد. از سوی دیگر امکان ارائه فیلم و تصویر چه به صورت ایستا و چه در قالب پویا وجود دارد. در کلاس آنلاین کنکور 1400 پیشنهادات بسیار عادلی در زمینه مدل سازی های سه بعدی به متقاضی داده می شود به طوری که مباحث عجیب و غریب فیزیک در ذهن وی نقش ببندد.
پایه اصلی کلاس آنلاین کنکور 1400 تکرار و تقویت یک سری نکات اصولی و پایه ای است. مدرس در شیوه آنلاین سعی می کند سطح آگاهی همه افراد را در نظر بگیرد به این ترتیب بارها و بارها مباحث پایه ای مرور می شود و این موضوع سبب می شود که مطالب ملکه ذهن کاربر شود.
مطالب در کلاس آنلاین کنکور شرایط بازبینی دارند. در واقع کلاس های آنلاین قابلیت ضبط صدا دارند و مطالب آموزشی همیشه و همیشه در دسترس هستند.
کلاس آنلاین کنکور آمده است تا همه چیز در اختیار دانش آموز باشد. میزان نور، وضعیت صدا ، نوع پوشش و ... همگی به دست کاربر طراحی می شود. در این شیوه تدریس خانواده ها نیز می توانند نظارت کافی داشته باشند و از نحوه آموزش اطمینان کامل ایجاد می شود و مشخص است که همه چیز به شکل کنترل شده دنبال می شود.

کلاس آنلاین کنکور راهی مناسب برای کم رویان

حتماً برای شما هم پیش آمده که در کلاس درس حضوری سوالی در ذهن خود دارید اما از بازگو کردن آن خودداری می کنید. با خود فکر می کنید شاید از سوی سایر دانش آموزان بابت ساده بودن سوال خود سرزنش شوید و یا نگران خواهید بود که نکند سوال شما قبلاً مورد بحث قرار گرفته باشد. بسیاری از افراد در دنیای مجازی راحت تر هستند و شرایط فعال تری برای خود ایجاد می کنند. از سوی دیگر استرس و فشار تأخیر ندارید و این موضوع یعنی دیگر دلواپس ترافیک ترافیک و شرایط امنیتی برای دیر رسیدن نیستید.


شایعات در مورد کلاس آنلاین کنکور 1400

یکی از شایعاتی که در خصوص کلاس آنلاین کنکور وجود دارد این که شرایط برای برگزاری تست و آزمون و همینطور کوئیز وجود ندارد. این تصور اشتباه است شما می توانید به سادگی به واسطه نرم افزارهای موجود در فضای آزمون قرار بگیرید و مشارکت و نمره گیری داشته باشید.
از دیگر شایعاتی که وجود دارد اینکه امکان ارتباط با اساتید وجود ندارد. درست است که ارتباط با اساتید به نسبت کلاس های حضوری کمی محدودتر است اما می توانید برای رفع اشکال سوالات خود را دسته بندی کنید و در زمان اعلام شده توسط اساتید در از طریق راه ارتباطی مختلف بپرسید.

نکات مهم پیش از انتخاب کلاس آنلاین کنکور

اگر به فکر انتخاب کلاس آنلاین کنکور 1400 هستید بهتر است یک سری نکات را در نظر بگیرید.
دقت کنید که بارها دیده شده مدرس دوره آنلاین کنکور را مانند کلاس حضوری در نظر می گیرد و از هیچ ابزار ارزشمندی در این زمینه کمک نمی گیرد این رویکرد سبب می شود که توسعه در طول کلاس دیده نشود. کلاس آنلاین کنکور شباهت های زیادی با کلاش حضوری دارد اما نیاز است که تفاوت های بنیادی ارزیابی شود. بنابراین برای انتخاب کلاس آنلاین کنکور 1400 این موضوع را مهم تلقی کنید.
کلاس آنلاین کنکور دانش آموز محور است! یعنی نیاز به حواس جمع دارد و دانش آموزانی که به سراغ کلاس آنلاین کنکور می روند باید از هدف خود مطمئن باشند. نیاز است که تمرینات خارج از کلاس داشته باشید و تلاش های مطالعاتی شما در تأثیرپذیری از کلاس آنلاین کنکور بسیار قابل قبول خواهد بود.
کلاس آنلاین کنکور با بهره گیری از جدیدترین متدهای روز دنیا و با تکیه بر کارآزموده ترین اساتید در اختیار افراد قرار می گیرد و رزومه اساتید در دسترس است و دانش آموز با خیال راحت می تواند اعتماد کند.
ابزارهای تعاملی و سطح توسعه یافته کلاس آنلاین کنکور سبب شده است تا افراد برای کنکور 1400 این روش را کاملاً هوشمندانه در نظر بگیرند. مشخص است که سطح یادگیری در کلاس آنلاین با تمرکز بر روی نکات طلایی و کاهش زمان هزینه اضافی سبب شده تا دانش آموزان در این فضا قدم بردارند.

کنکور 1400 نزدیک است! چقدر کلاس آنلاین کنکور 1400 را می شناسید و به آن اعتماد دارید؟ کنکور نبردی سخت اما شیرین و سرنوشت ساز! شما برای قبولی در کنکور 1400 چه تصمیمی گرفته اید؟ مطالعه برای قبولی در کنکور نقش مهمی دارد اما همه راه نیست! نیاز است شرایطی فراهم شود تا افراد بتوانند به واسطه آن جمع بندی دقیق و زمان بندی مناسبی داشته باشند. از چند سال گذشته تا به امروزه روش های غیر حضوری برای کلاس کنکور وجود دارد که سطح یادگیری و بازدهی در این مسیر تا ده برابر کلاس های حضوری است. حتماً می پرسید چگونه؟ با ما همراه باشید.

 

سرنوشت کنکور 1400 چه می­شود؟

سال کنکور مهم­ترین سال در طی دوران تحصیل یک ایرانی است. با داشتن اطلاعات کافی درباره این آزمون بزرگ و برنامه ریزی مناسب هر کسی می­تواند به هدف خود دست یافته و در بهترین رشته­های بهترین دانشگاه­های ایران قبول شود. سوال اصلی اینجاست که سرنوشت کنکور 1400 برای داوطلبان نظام قدیم چه می­شود؟!

 

سرنوشت کنکور 1400

 

تغییر نظام آموزشی کشور در سال­های اخیر باعث به وجود آمدن دوگانگی در کنکور شده است. به طوری که سرنوشت کنکور 1400 برای بسیاری از داوطلبین مبهم و نگران کننده شده است. در اصل آزمون کنکور در دو بخش نظام جدید و نظام قدیم برگزار می­شود. نگرانی برخی از داوطلبین نظام قدیم این است که تا چه سالی کنکور به این شکل برگزار می­شود و چند سال فرصت دارند تا پشت کنکور بمانند.

اگر بخواهیم طبق تاریخ سازمان سنجش پیش برویم متوجه می­شویم در سال 81 که این دو قسمتی شدن کنکور اتفاق افتاده بود تا سه سال آزمون نظام قدیم گرفته می­شد. بنابراین قاعدتا در سال­های 98، 99 و 1400 باید کنکور هم به شکل جدید و هم به صورت قدیمی برگزار شود، اما زمزمه­هایی در گوشه و کنار شنیده می­شود که برای سال 1400 کنکور نظام قدیم برداشته خواهد شد.

نکته مثبتی که وجود دارد این است که ظرفیت دانشگاه­ها برای هر دو داوطلبان نظام جدید و قدیم یکسان است و هیچ کدام به دیگری برتری ندارند. یعنی فرقی نمی­کند در کدام آزمون شرکت کنید در هر صورت رتبه نهایی شما برگه ورودی برای رفتن به بهترین دانشگاه­ها است.

اینکه سرنوشت کنکور 1400 چه بشود به طور دقیقی مشخص نیست. همانطور که می­­دانید تا به نزدیکی­های آزمون کنکور نرسیم و در بهبه این امتحان بزرگ نیفتیم، هیچ چیز به طور قطع مشخص نمی­شود. چیزی که باید در نظر داشت این است که در هر صورت شما با حفظ آرامش تمام تلاش خود را بکنید تا بهترین نتیجه که لایق آن هستید را به دست آورید.

 

تاثیر معدل در کنکور 1400 چگونه است؟

با روی کار آمدن نظام جدید، تغییراتی در نحوه برگزاری کنکور ایجاد شده که تاثیر معدل در کنکور یکی از این تغییرات است. برای برخی از داوطلبان این نگرانی به وجود آمده که تاثیر معدل در کنکور 1400 چگونه است؟ در اینجا تاثیرات معدل بر روی کنکور سال­های اخیر را آورده­ایم تا کمی از نگرانی شما را کاسته و اطلاعاتتان را بیفزاییم.

 

تاثیر معدل در کنکور 1400

 

در ابتدا تصمیم سازمان سنجش به این گونه بود که تاثیر معدل به صورت 30 درصد قطعی باشد. یعنی هم تاثیرات مثبت و هم منفی در نظر گرفته شود. این تصمیم با اعتراضات شدیدی مواجه شد چراکه بسیاری از دانش آموزان با معدل پایین انگیزه خود را برای رقابت در کنکور ازدست می­دادند.

بنا بر این اعتراضات سازمان سنجش اعلام کرد که معدل، تنها به اندازه سی درصد آن هم به طور مثبت در کنکور تاثیر خواهد داشت و در سال 98 به اجرا درآمد. این سی درصد برای دانش آموختگان نظام جدید (3-3-6) است. یعنی کسانی که همه درس­هایشان را به صورت نهایی امتحان داده­اند.

کسانی که از سال­های 1384 تا 1397 مدرک دیپلم خود را دریافت کرده­اند، یعنی یک یا چند درسسشان به صورت نهایی برگزار شده است شامل 25 درصد تاثیر مثبت معدل می­شوند و کسانی که در سال 90 و 91 دیپلم گرفته­اند و برخی از درس­های پیش دانشگاهی آن­ها به صورت نهایی و سراسری بوده شامل 5 درصد تاثیر مثبت هستند.برای افرادی که در رشته نامرتبط به رشته آزمونشان درس خوانده و دیپلم گرفته­اند، فقط معدل درس­های مرتبط آن­ها حساب می­شود. با وجود اینکه هیچ بخشنامه رسمی از سازمان سنجش در این باره منتشر نشده است، اما انتظار می­رود که تاثیر معدل در کنکور 1400 هم به همین شکل ادامه پیدا کند. در هر صورت تاثیر معدل در کنکور 1400 تنها قسمتی از ماجرا است و قسمت اصلی داستان تلاش و کوشش داوطلبین است که نتیجه اصلی را رقم می­زند.

 

کنکور ۱۴۰۰ تجربی

بحث‌های زیادی در ارتباط حذف کنکور در سال‌های گذشته وجود داشت ولی باید بدانید که کنکور ۱۴۰۰ تجری نیز طبق روال سال‌های گذشته برگزاری کنکور، برای ورود به دانشگاه انجام خواهد گرفت و خبری از حذف آن وجود ندارد بنابراین داوطلبان رشته تجربی، به خاطر اینکه طی سال های گذشته همواره بیشترین تعداد شرکت کنندگان را  داشته است باید تلاش بیشتری برای قبولی در رشته مورد نظر خود انجام دهند. بنابراین داوطلبان و دانش آموزان رشته تجربی از همین امروز باید برنامه ریزی را برای موفقیت در این آزمون ترتیب دهند. اما کنکور۱۴۰۰ تجربی یک تفاوت جزئی با کنکور سال‌های گذشته دارد به این ترتیب که برخلاف کنکور سال ۹۸ و ۹۹ تنها یک مجموعه سوال به داوطلبان ارائه می‌شود و منبع سوالات کتاب‌های درسی نظام جدید می‌باشد به صورتی که باید دروس پایه دهم، یازدهم و دوازدهم جهت پاسخگویی به سوالات مطالعه شود.

 

کنکور تجربی 1400

 

در مورد تاثیر معدل در کنکور سال ۱۴۰۰ فعلا خبر جدیدی اعلام نشده است و داوطلبان رشته تجربی باید این را در نظر داشته باشند که مطابق سال‌های گذشته معدل در آزمون تاثیر خواهد داشت. به شکلی که میزان تاثیر معدل برای داوطلبان دارای مدرک نظام قدیم ۲۵ درصد، داوطلبان دارای مدرک پیش دانشگاهی ۵ درصد و برای داوطلبان نظام جدید ۳۰ درصد تاثیر خواهد داشت. همچنین در مورد ظرفیت کنکور ۱۴۰۰ تجربی چه در رشته های پزشکی چه غیر پزشکی تغییرات خاصی در آن وجود نیامده است. و چه داوطلبان نظام جدید چه نظام قدیم در صورت قبولی می‌توانند وارد دانشگاه شوند و سهمیه بندی بین افرادی که فارغ التحصیل نظام قدیم هستند با سایر داوطلبان وجود ندارد.

 

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید