دوره نکته و تست ریاضی

دوره های نکته و تست ریاضی

مدرسه آنلاین ریاضی آلفا پلی میان بهترین اساتید و دانش آموزان است

نکته و تست شروع از اسفند (شروع از صفر) جلسه اول - مخصوص دانش آموزان با سطح ریاضی ضعیف

خرید دوره نکته و تست مدرسه ریاضی آلفا

دوره نکته و تست مدرسه ریاضی آلفا

با یادگیری آنلاین ، می توانید سرعت خود را تنظیم کنید، که می تواند شانس بیشتری در جذب و حفظ کافی اطلاعات در دوره شما را داشته باشد. برخلاف کلاسهای سنتی که در هنگام سخنرانی باید تب و تاب داشته باشید تا بتوانید بعداً مطالب را مرور کنید ، یادگیری آنلاین به شما امکان می دهد تا هر زمان که دوست دارید و در زمانی که بیشترین تمرکز را دارید، مطالب دوره را مرور کنید. اینترنت و فناوری دنیا را چنان کوچک کرده است که فقط با یک کلیک همه چیز ممکن است. حتی سیستم آموزشی مدرسه آنلاین ریاضی آلفا نیز از این پیشرفت بی بهره نیست.

کلاس های نکته و تست مدرسه ریاضی آلفا که توسط دکتر معین کرمی، یکی از بهترین اساتید ریاضی کشور می باشند برگزار می شود. و شما در این دوره تمامی نکات مهم کنکوری در درس ریاضی را آموزش می بینید و به توانایی های تست زنی و مهارت های لازم برای حل تست های پر تکرار و مهم کنکور دست پیدا خواهید کرد، که این امر باعث افزایش اعتماد به نفس و سرعت عمل شما خواهد شد در نتیجه بالا رفتن شانس قبولی در کنکور و کسب رتبه بهتر خواهد بود.

مباحث کلاس

این کلاس به مدت 10 هفته است و شامل همه نکات و تدریس صفر تا صد مباحث ریاضی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم برای رشته تجربی و ریاضی و سوالات احتمالی کنکور و امتحانات نهایی دوازدهم می باشد.

سطح کلاس

این کلاس در دو سطح عادی و پیشرفته تدریس می شود و دانش آموزان به هر دو کلاس عادی و پیشرفته دسترسی کامل خواهند داشت. همچنین 3 جلسه قبل از برگزاری کلاس های نکته و تست برای دانش آموزان ضعیف برگزار می شود.

آزمون

هر هفته از مباحث تدریس شده در کلاس های نکته و تست سطح عادی و پیشرفته رشته تجربی و ریاضی به صورت آنلاین آزمون گرفته می شود. همچنین کلاس شامل آزمون های جامع منظم آنلاین نیز هست.

تکالیف

دانش آموزان موظف هستند هر هفته تا ساعت 17 روز یکشنبه تکالیف گفته شده را به پشتیبان درس ریاضی تحویل دهند.

رفع اشکال

کلاس رفع اشکال و حل تست به صورت آنلاین و هر هفته توسط دکتر کرمی برگزار می شود. همچنین دانش آموزان می توانند سوالات خود را در هر زمان از پشتیبان درس ریاضی خود بپرسند.

ارتباط با والدین

تمامی فعالیت های دانش آموزان هر هفته با والدین آنها در میان گذاشته می شود.