معین کرمی | آشنایی کامل با دکتر معین کرمی در تدریس ریاضی

آدرس اینستاگرام دکتر معین کرمی : moinkarami

 کانال تلگرام دکتر معین کرمی : math_karami

معرفی دکتر معین کرمی

دکترای ریاضی از دانشگاه صنعتی شریف

قبولی در دوره ارشد و دکترا بدون آزمون و با شرایط استعدادهای درخشان

چاپ مقاله در مجلات معتبر با عنوان :

A COARSE RELATIVE-PARTITIONED INDEX THEOREM

مدرس ریاضی در دانشگاه شریف

عضو بنیاد ملی نخبگان

پانزده سال سابقه تدریس در مدارس :

سمپاد تهران، اهواز، کرمان، ورامین، آموزشگاه های سلام اهواز، گاج کرمان، اندیشه ها تهران، مدارس نخبگان علامه طباطبایی، ادیب فرزانه، بهشت، سرای دانش رسالت، پیشگام، سوده، مدرسه کوشش ، مدرسه دانشجو تهران، آموزشگاه راه  اندیشه تهران

عضو مدیران خانه ریاضیات

مدرس بیش از 150 رتبه زیر 100 در رزومه کاری

مدرسه آنلاین ریاضی آلفا پلی میان بهترین اساتید و دانش آموزان است. شما در مدرسه آنلاین آلفا در هر کجا و هر زمان امکان یادگیری فردی درس ریاضی را خواهید داشت. یکی از بزرگ ترین فواید یادگیری فردی درس ریاضی این است که به شما اجازه می دهد توانایی خود را در این درس افزایش دهید و به ضعف هایتان غلبه کنید و یادگیری موثر تری داشته باشید. همچنین با مدرسه آنلاین ریاضی آلفا دیگر نیازی به رفت و آمد برای کلاس ریاضی خود ندارید و با مشکلاتی مثل ترافیک، خرابی ماشین، بد بودن آب و هوا و غیره مواجه نمی شوید. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که کامپیوتر خود را روشن کرده و وارد کلاس های ریاضی شوید! شما با مدرسه آنلاین ریاضی آلفا می توانید در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید و همچنین شما در درس ریاضی در هر سطحی که باشی ما برای شما کلاس ریاضی مناسب با سطحتان داریم!

بیوگرافی معین کرمی

از آنجا که درس ریاضی مقدار زیادی به تمرکز و دقت زیادی احتیاج دارن و آموزش آنلاین ریاضی به صورت فردی و در محیط امن و پر از آرامش خانه انجام می شود، دانش آموزان از هر گونه استرس و اضطراب به دور هستند و البته بسیار کم تر پیش می آید چیزی حواسشان را از کلاس پرت کنند و از کلاس عقب بمانند. در نتیجه تمرکز دانش آموزان در کلاس های مدرسه آنلاین ریاضی آلفا بیشتر از کلاس های حضوری هستند.

در کلاس های مدرسه آنلاین ریاضی آلفا تمام جلسات برگزار شده بلافاصله بعد از اتمام کلاس ها در سایت به صورت آفلاین قرار می گیرند و در نتیجه دانش آموزان می توانند در هر زمان، فیلم آفلاین هر کدام از جلسات را بخواهند تماشا کنند و سوالات پیش آمده برای خود در درس ریاضی را بپرسند و در کمترین زمان پاسخ خود را دریافت کنند.

یکی دیگر از ویژگی های خوب مدرسه آنلاین ریاضی آلفا این است که در هر کجا که باشید، می توانید از تدریس عالی درس ریاضی در بهترین کلاس آنلاین کنکور در شهر و خانه خود بهره مند شوید. قدرت مدرس کلاس سنگین ترین وزنه در انتخاب کلاس آنلاین مناسب محسوب می گردد. سال کنکور، سال انتخاب های هوشمندانه و با آگاهی زیاد است و مهم ترین و اصلی ترین رکن کلاس آنلاین استاد قدرتمند آن است.

قدرت انتقال اطلاعات، فن بیان، بکارگیری و رسم نمودارها و اشکال تصویری در تدریس، استفاده از زبان بدن مناسب در انتقال اطلاعات نقش مهمی ایفا می کند.

درس ریاضی یکی از مهم ترین درس های اختصاصی است و آموزش ریاضی بدون حضور استاد متبحر و با تجربه در این رشته و بهره گیری از توانایی ها و تجارب ارزنده امکان پذیر نمی باشد. دکتر معین کرمی یکی از بهترین پیشنهاد های مدرسه آنلاین ریاضی آلفا برای دانش آموزان با هر سطحی می باشد.

لیست دوره‌ها و کلاس‌های دکتر معین کرمی در مدرسه آلفا

دکتر معین کرمی برای دانش‌آموزان ریاضی دهم تا کنکور کلاس‌های متنوعی برگزار می‌کنند. این کلاس‌ها به تفکیک پایه تحصیلی شامل موارد زیر است:

کلاس‌های ویژه کنکور 1403 دکتر معین کرمی

دوره جامع ریاضی تجربی و حسابان شروع از تیر

دوره جامع ریاضی تجربی و حسابان شروع از مهر

دوره آنلاین کنکور گسسته

دوره جامع ریاضی کنکور انسانی

دوره آنلاین نکته و تست 

همایش جمع‌بندی ریاضی کنکور 

دوره آمادگی امتحان نهایی کنکور

کلاس‌های ویژه پایه یازدهم دکتر معین کرمی

کلاس ریاضی یازدهم ریاضی تجربی و حسابان شروع از مهر

کلاس ریاضی یازدهم ریاضی تجربی و حسابان شروع از تیر

دوره آمادگی امتحان نهایی یازدهم

کلاس‌های ویژه پایه دهم دکتر معین کرمی

کلاس ریاضی دهم شروع از مهر

کلاس ریاضی دهم شروع از تیر

نحوه تدریس معین کرمی در کلاس‌های آنلاین

در کلاس‌های سالیانه ویژه کنکور 1403 دکتر معین کرمی از صفر تا صد مطالب به صورت مفهومی و تستی تدریس و با بررسی و حل بیش از 4000 تمرین و تست دانش‌آموزان برای شرکت در کنکور آماده می‌شوند. برای افزایش تسلط دانش‌آموزان به درس ریاضی سوالات کنکور سال‌های اخیر به طور کامل توسط استاد بررسی و موشکافی می‌شود البته حل سوالات در کلاس آنلاین فقط به این دسته از گونه سوالات ختم نمی‌شود و با حل سوالات تالیفی و شبیه سازی شده توسط دکتر معین کرمی کاملا با ساختار سوالات کنکور کاملا مسلط می‌شوید.

ویژگی‌های کلاس‌های دکتر معین کرمی در مدرسه آلفا

کلاس‌های دکتر معین کرمی سطح‌بندی شده و متناسب با تسلط دانش‌آموزان با درس ریاضی است به طوری که علاوه بر پوشش کامل مباحث در دو سطح کلاس، در کلاس‌های سطح پیشرفته سرعت تدریس بیشتر و سطح سوالات بالاتر از سطح عادی است. البته دانش‌آموزان با ثبت‌نام در کلاس‌های ریاضی سالیانه مدرسه آلفا به هر دو سطح دسترسی خواهند داشت و به انتخاب خود با یک سطح از کلاس‌ها درس ریاضی را همراه با دکتر کرمی پیش می‌برند.

نمونه تدریس‌های ریاضی دکتر معین کرمی

اگه شما تا امروز تجربه شرکت در کلاس‌های دکتر معین کرمی را نداشته‌اید و قصد مشاهده نمونه تدریس ریاضی کنکور یا پایه‌‌های دهم یا یازدهم را دارید می‌توانید از طریق لینک زیر ویدیو کلاس جلسه اول رایگان دکتر کرمی را مشاهده کنید.

بهترین روش مطالعه ریاضی کنکور از نگاه دکتر کرمی

هرچند که مطالعه ریاضی برای رشته تجربی و ریاضی با توجه به تنوع مباحث کمی متفاوت است اما وجه اشتراکی دارند و اگر شما روش مطالعه ریاضی برای کنکور را یاد بگیرید بخش اعظمی از مسیر را رفته‌اید.  اگه به دنبال بازدهی بالا در این درس هستید باید توجه کنید که مراحل یادگیری و تثبیت مطالب هم در خارج کلاس و هم در داخل کلاس شکل می‌گیرد و نباید به هیچ مرحله‌ای بی توجه باشید. استاد کرمی برای این مسائل طرح درسی ارائه داده است که به سه مرحله کلی تقسیم‌بندی شده است: مراحل داخل کلاس، خارج کلاس و حل تست‌ها.

تحلیل ریاضی کنکور 1403

آخرین محتواهای کاربردی تولید شده توسط دکتر کرمی

رتبه های زیر 100 معین کرمی
دیدگاه‌ها ۲۶