مدرسه آنلاین ریاضی آلفا

مدرسه آنلاین ریاضی آلفا پلی میان بهترین اساتید و دانش آموزان است

مدرسه آنلاین ریاضی آلفا پلی میان بهترین اساتید و دانش آموزان است. شما در مدرسه آنلاین آلفا در هر کجا و هر زمان امکان یادگیری فردی درس ریاضی را خواهید داشت. یکی از بزرگ ترین فواید یادگیری فردی درس ریاضی این است که به شما اجازه می دهد توانایی خود را در این درس افزایش دهید و به ضعف هایتان غلبه کنید و یادگیری موثر تری داشته باشید. همچنین با مدرسه آنلاین ریاضی آلفا دیگر نیازی به رفت و آمد برای کلاس ریاضی خود ندارید و  با مشکلاتی مثل ترافیک، خرابی ماشین، بد بودن آب و هوا و غیره مواجه نمی شوید. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که کامپیوتر خود را روشن کرده و وارد کلاس های ریاضی شوید! شما با مدرسه آنلاین ریاضی آلفا می توانید در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید و همچنین شما در درس ریاضی در هر سطحی که باشی ما برای شما کلاس ریاضی مناسب با سطحتان داریم!

از آنجا که درس ریاضی مقدار زیادی به تمرکز و دقت زیادی احتیاج دارن و  آموزش آنلاین ریاضی به صورت فردی و در محیط امن و پر از آرامش خانه انجام می شود، دانش آموزان از هر گونه استرس و اضطراب به دور هستند و البته بسیار کم تر پیش می آید چیزی حواسشان را از کلاس پرت کنند و از کلاس عقب بمانند. در نتیجه تمرکز دانش آموزان در کلاس های مدرسه آنلاین ریاضی آلفا بیشتر از کلاس های حضوری هستند.

در کلاس های مدرسه آنلاین ریاضی آلفا تمام جلسات برگزار شده بلافاصله بعد از اتمام کلاس ها در سایت به صورت آفلاین قرار می گیرند و در نتیجه دانش آموزان می توانند در هر زمان، فیلم آفلاین هر کدام از جلسات را بخواهند تماشا کنند و سوالات پیش آمده برای خود در درس ریاضی را بپرسند و در کمترین زمان پاسخ خود را دریافت کنند.

یکی دیگر از ویژگی های خوب مدرسه آنلاین ریاضی آلفا این است که در هر کجا که باشید، می توانید از تدریس عالی درس ریاضی در بهترین کلاس آنلاین کنکور در شهر و خانه خود بهره مند شوید. قدرت مدرس کلاس سنگین ترین وزنه در انتخاب کلاس آنلاین مناسب محسوب می گردد. سال کنکور، سال انتخاب های هوشمندانه و با آگاهی زیاد است و مهم ترین و اصلی ترین رکن کلاس آنلاین استاد قدرتمند آن است.

 قدرت انتقال اطلاعات، فن بیان، بکارگیری و رسم نمودارها و اشکال تصویری در تدریس، استفاده از زبان بدن مناسب در انتقال اطلاعات نقش مهمی ایفا می کند.

درس ریاضی یکی از مهم ترین درس های اختصاصی است و آموزش ریاضی بدون حضور استاد متبحر و با تجربه در این رشته و بهره گیری از توانایی ها و تجارب ارزنده امکان پذیر نمی باشد. دکتر معین کرمی یکی از بهترین پیشنهاد های مدرسه آنلاین ریاضی آلفا برای دانش آموزان با هر سطحی می باشد.

معرفی دکتر معین کرمی

دکترای ریاضی از دانشگاه صنعتی شریف

قبولی در دوره ارشد و دکترا بدون آزمون و با شرایط استعدادهای درخشان

چاپ مقاله در مجلات معتبر با عنوان :

A COARSE RELATIVE-PARTITIONED INDEX THEOREM

مدرس ریاضی در دانشگاه شریف

عضو بنیاد ملی نخبگان

پانزده سال سابقه تدریس در مدارس :

سمپاد تهران، اهواز، کرمان، ورامین، آموزشگاه های سلام اهواز، گاج کرمان، اندیشه ها تهران، مدارس نخبگان علامه طباطبایی، ادیب فرزانه، بهشت، سرای دانشرسالت، پیشگام، سوده، آموزشگاه راه  اندیشه تهران، مدرسه کوشش تهران

 عضو مدیران خانه ریاضیات

مدرس بیش از 100 رتبه زیر 100 در رزومه کاری