دکتر معین کرمی استاد ریاضی

دکتر معین کرمی استاد ریاضی

دکتر معین کرمی مدرس مدرسه آنلاین ریاضی آلفا

استاد ریاضی که دارای سابقه کاری بالا است دانش آموزان مختلفی داشته است و می داند که نحوه برخورد با هر دانش آموز و چگونگی ارائه درس برای هر نوع دانش آموز باید متفاوت باشد. بنابراین اساتید بی نظیر ریاضی معمولا افرادی هستند که بسیار تجربه دارند و سابقه کاری بالایی هم دارند. یکی دیگر از خصوصیات اساتید بی نظیر ریاضی این است که منظم هستند و سر وقت در کلاس ها حاضر می شوند. این اساتید به وقت دانش آموزان خودشان احترام می گذارند. این اساتید در کار خودشان جدی هستند. هر چند در نحوه ارائه درس و منطبق کردن روش تدریس خودشان با خواسته و وضعیت تحصیلی دانش آموز انعطاف دارند اما در گرفتن پاسخ تمرینات و انجام تکالف جدیت نشان می دهند و برای پیشرفت دانش آموزانشان هر کاری انجام می دهند.
دکتر معین کرمی استاد درس ریاضی در مدرسه آنلاین آلفا می تواند بهترین انتخاب یک دانش آموز در مسیر رسیدن به موفقیت و قبولی در کنکور باشد.

دکتر معین کرمی با 15 سال تجربه در برگزاری کلاس های کنکور حضوری و آنلاین و همچنین داشتن ارتباطی دوستانه با دانش آموزان خود توانسته در امر تدریس موفق باشد و رضایت دانش آموزان خود را جلب کند. که داشتن دانش آموزانی با رتبه های تک رقمی و دو رقمی که می تواند این موضوع را ثابت کند که استاد دکتر کرمی چقدر در کار و تدریس خود دلسوز هستند.

رزومه دکتر معین کرمی دبیر درس ریاضی:

دکترای ریاضی از دانشگاه صنعتی شریف
قبولی در دوره ارشد و دکترا بدون آزمون و با شرایط استعدادهای درخشان
چاپ مقاله در مجلات معتبر با عنوان :
A COARSE RELATIVE-PARTITIONED INDEX THEOREM
مدرس ریاضی در دانشگاه شریف
عضو بنیاد ملی نخبگان
پانزده سال سابقه تدریس در مدارس :
تیزهوشان های تهران، اهواز، کرمان، ورامین، آموزشگاه های سلام اهواز، گاج کرمان، اندیشه ها، راه اندیشه تهران، مدارس نخبگان، علامه طباطبایی، ادیب فرزانه، بهشت، سرای دانش رسالت، پیشگام، سوده، دانشجو، مدرسه کوشش تهران
عضو مدیران خانه ریاضیات
مدرس بیش از ۱۰۰ رتبه زیر ۱۰۰ در رزومه کاری

موارد مهم تدریس به عنوان معلم ریاضی در مدرسه آنلاین

  • ارائه آموزش از طریق یک پلت فرم آنلاین
  • ارتباط با دانش آموزان از راه دور
  • ارائه بهترین راهکارهای تست زنی
  • ایجاد دوره های آموزشی آنلاین با کیفیت و قیمت مناسب
  • تدریس به صورت مفهومی – تستی
  • رفع اشکال توسط افراد مجرب و رتبه های برتر

بهترین استاد ریاضی چگونه به دانش آموزان انگیزه می دهد؟

برای موفقیت در هر کاری توجه به نکات مثبت و حفظ روحیه بالا بسیار مهم است. اساتید برتر درس ریاضی معمولا خودشان چنین ویژگی ای دارند و این روحیه خوب و مثبت را به دانش آموزان خود منتقل می کنند. انرژی مثبت یک معلم بسیار مهم است تا دانش آموز را با انگیزه نگه دارد. بنابراین یکی از کار هایی که بهترین استاد ریاضی می تواند انجام دهد تشویق دانش آموزان است همچنین انرژی مثبتی که در هنگام تدریس به دانش آموزانش منتقل می کند. در کنار دید مثبت و داشتن روحیه عالی کار خودشان را هم درست انجام می دهند و همین باعث می شود دانش آموزان ایشان هم بهتر نتیجه بگیرند.

انگیزه مثبت استاد ریاضی

شخصیت بهترین استاد ریاضی چگونه بر موفقیت آنها تأثیر می گذارد؟

بهترین استاد ریاضی برای رسیدن به دانش آموزان خود باید از انعطاف پذیری، شفقت، نظم و انضباط شخصی، انگیزه و صبر برخودار باشند. همچنین هنگام تدوین برنامه های درسی و اطمینان از اینکه دانش آموزان مواردی را که در آن آزمایش می شوند ، درک کنند. همچنین باید اهداف آزمون گذشته را در نظر بگیرد.

بهترین استاد ریاضی در کلاس های آنلاین چی ویژگی های باید داشته باشد؟

هر معلم ریاضی باید درک درستی از ریاضیات داشته باشد، که این دانش و مهارت های لازم را می تواند در دانشگاه معتبر شناخته شده مانند دانشگاه صنعتی شریف که دکتر معین کرمی نیز در این دانشگاه دکترای ریاضی خود را دریافت کرده است کسب کند. همچنین تجربه در آزمون های مختلف و شناخت سوالات کنکوری می تواند مهم ترین ویژگی یک استاد یا دبیر ریاضی باشد. یکی از مهمترین ویژگی های یک استاد عالی ریاضی این است که به کار خودش متعهد است و نتیجه گرفتن دانش آموزان خودش را مهمترین هدف در نظر می گیرد و به همین دلیل از هیچ تلاشی برای حصول بهترین نتیجه فروگذار نمی کند و تا روز کنکور دانش آموزان خود را همراهی می کند و حتی بعد از کنکور هم پیگیر نتیجه گرفتن دانش آموزانش است و قبولی دانش آموز و گرفتن نتیجه خوب توسط ایشان برایش مهم و ارزشمند است.

استاد ریاضی کلاس آنلاین

معلمان بزرگ ریاضی می دانند که علایق دانش آموزان متفاوت است. بنابراین آنها برنامه های منعطفی را ارائه می دهند که با منبع انگیزه دانش آموزان مشخص می شود. به عنوان مثال ، ممکن است دانش آموزانی را که می خواهند حسابدار شوند با ایجاد مشکلات ریاضی در ارتباط با جاه طلبی های آنها ایجاد انگیزه کند. همین امر در مورد کسانی که می خواهند مهندس ، دانشمند ، پزشک و هر حرفه مرتبط دیگری شوند ، صدق می کند. آنها همچنین به طور منظم با دانش آموزان خود صحبت می کنند تا به آنها کمک کنند مهارت های حل مسئله مناسب را در مشاغلی که می خواهند وارد آن شوند کسب کنند.با انجام این کار ، دانش آموزان از از دست دادن علاقه و عدم توجه به مطالعه ریاضیات جلوگیری می کنند.
دانش آموزان معمولا برای چگونگی مطالعه ریاضی و نحوه پرداختن به تست ها نیز دچار مشکل می شوند. یک استاد ریاضی مجرب با علم به این موضوع از دانش آموزان خودش حمایت و پشتیبانی می کند و حین تدریس و یا خارج از وقت کلاس به دانش آموزان مشورت می دهد و تا جایی که بتوانند در دسترس است و به دانش آموزانش کمک می کند.