021-86127028

     

info@alphaclass.ir

آموزشگاه آنلاین آلفا، مدرسه ای به وسعت ایران

 

about img banner

 

با توجه به مشکلات جامعه امروزی از قبیل ترافیک، وسیع شدن شهرها، استرس زندگی در شهرهای صنعتی، تمرکز کلاس های حضوری با کیفیت در مراکز شهرها و هزاران دلیل دیگر روز به روز به طرفداران کلاس های غیرحضوری و آنلاین افزوده می شوند.
امروزه تقریبا تمامی آموزش ها و آزمون هایی که قبلا بصورت حضوری انجام میشد، قابلیت اجرا در بستر اینترنت را دارند. کلاس های آنلاین به دانش آموزان این امکان را می دهد تا در دورترین نقاط بتوانند از کلاس های آنلاین استفاده نمایند و از مزایای آن بهره ببرند. و بدون صرف هزینه های گزاف و صرف وقت جهت مراجعه به آموزشگاه و در بازه زمانی در دسترس تری اقدام به شرکت در کلاس ها نمایند.
همچنین دیگر لزومی به عزیمت استاد و مدرس به آموزشگاه جهت شرکت در کلاس نیست. دانش آموزان هم نگرانی بابت تکمیل ظرفیت کلاس، مراجعه بابت پذیرش و ثبت نام و این مسایل را نخواهند داشت.

 

 

در آموزشگاه آنلاین آلفا چه خبر است؟

در آموزشگاه آنلاین از برجسته ترین مدرسین و مشاورین بهره گرفته شده تا بهترین خدمات به دانش آموزان ارایه گردد. هدف اصلی این آموزشگاه ارایه بهترین خدمات، با بالاترین کیفیت آموزشی و در منظم ترین قالب ممکن است. قابلیت های فوق العاده ای نظیر امکان سوال و جواب همزمان، آزمون های هفتگی، رفع اشکالات توسط مدرسین مجرب و کلاس های آمادگی انواع امتحانات در این آموزشگاه ارایه می گردد تا با افزایش تعاملات بین مدرس و دانش آموز، بالاترین سطح رضایت را برای ایشان به ارمغان آورد. امکان دریافت و تصحیح تکالیف توسط مدرس ویژگی بسیار کارآمد دیگری در راستای ارایه بهترین خدمات به دانش آموزان محسوب می گردد.
برای دانش آموزان سال کنکور نیز با توجه به اهمیت فوق العاده این سال، برنامه های ویژه ای در نظر گرفته شده تا بهترین خدمات را در بحرانی ترین سال تحصیلی خود دریافت نمایند.

 

نظرات (2)

  1. سارا عباسی بهبهانی

عالییییییی

 
  1. تینا کریمی

سلام برای دهم و یازدهم برای زبان و ریاضی وزیست تجربی‌ آنلاین کلاس دارید

 
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید